Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Rozpis soutěže
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE131
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
10.4. 10:30
AE110
Hustopeče - Bohunice
36 : 20
2.4. 15:00
AE106
V. Meziříčí - Telnice
27 : 24
19.3. 15:30
AE092
SK Kuřim - Maloměřice
29 : 32
20.2. 11:00
AE076
Maloměřice - Ivančice
29 : 26
13.2. 17:00
AE072
Telnice - Zlín
29 : 38
17.11. 10:30
AE064
Hustopeče - Prostějov
32 : 21
24.10. 17:00
AE029
Telnice - Ivančice
24 : 23
16.10. 17:00
AE021
Ivančice - Zlín
18 : 18
10.10. 17:00
AE013
SK Kuřim - H.Brod
32 : 22
26.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Hustopeče
27 : 31
2.liga mužů SM
5.3. 11:00
AF089
Napajedla - Trnávka
31 : 25
20.11. 15:00
AF046
Olomouc - Vsetín
29 : 28
1.liga starších dorostenců
30.4. 17:00
AG124
N.Veselí - Třeboň
28 : 16
16.4. 11:00
AG115
Bohunice - Frýdek-Místek
30 : 28
2.10. 11:00
AG007
Bohunice - Ostrava
25 : 30
2.liga starších dorostenců M
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
26.9. 17:00
AI004
Maloměřice - V. Bystřice
23 : 31
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 15:00
AK124
N.Veselí - Prostějov
45 : 21
26.9. 13:00
AK004
Maloměřice - Kopřivnice
24 : 37
2.liga mladších dorostenců M
5.3. 09:00
AM089
Napajedla - Velké Meziříčí
11 : 41
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AN019
Sokolnice - Bohunice
25 : 24
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:30
AO080
Ostrava A - Rožnov p/R
25 : 19
22.1. 13:50
AO078
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
22.1. 12:10
AO076
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
22.1. 10:30
AO074
Rožnov p/R - Zruč n.S.
12 : 24
22.1. 08:50
AO072
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 11:30
AOA013
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
5.6. 08:30
AOA010
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
4.6. 16:45
AOA009
Lovosice A - Talent A
9 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Senice
30 : 18
video
online
Hranice - Sokol HC Přerov
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol HC Přerov
8
6
0
2
220 : 156
12
2
Hranice
8
4
1
3
167 : 151
9
3
Napajedla
8
5
1
2
176 : 147
7
4
Senice
8
3
0
5
133 : 185
6
5
Šumperk
8
1
0
7
154 : 211
2
Tabulka střelců
Jan Navrátil
Senice n.H.
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
70
Jakub Paseka
TJ Šumperk
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Paseka
TJ Šumperk
10
Erik Javořík
Sokol HC Přerov
7
Jan Navrátil
Senice n.H.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Hošek
Sokol HC Přerov
16
Jakub Paseka
TJ Šumperk
12
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.