Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Rozpis soutěže
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
7.5. 14:30
AF131
Olomouc - Holešov
30 : 25
30.4. 18:00
AF126
Paskov - L.Zubří
20 : 21
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
20.11. 18:00
AF047
Havířov - Paskov
33 : 23
23.10. 17:30
AF029
Vsetín - Holešov
38 : 26
9.10. 18:00
AF017
Paskov - V. Bystřice
18 : 31
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
10.4. 14:00
AG112
Ostrava - Karviná
21 : 29
19.3. 16:00
AG096
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
19.2. 11:00
AG075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
27.11. 11:00
AG049
Frýdek-Místek - Bohunice
30 : 25
10.10. 15:00
AG013
Karviná - Bohunice
39 : 23
26.9. 15:00
AG005
N.Veselí - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:30
AI131
Olomouc - Hranice
21 : 34
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
23.10. 15:30
AI029
Vsetín - Hranice
19 : 42
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK131
Karviná - Hranice
40 : 24
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
19.3. 14:00
AK096
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
27.11. 09:00
AK049
Frýdek-Místek - Brno
30 : 18
10.10. 17:00
AK013
Karviná - Brno
45 : 18
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
SML Muži
6.11. 13:00
NA065
Krnov - Klimkovice
31 : 25
SML Starší žáci
4.6. 08:00
NC080
Kopřivnice A - F.-Místek A
19 : 31
21.5. 08:00
NC110
Kopřivnice A - Karviná A
17 : 25
30.4. 12:30
NC088
Karviná A - F.-Místek A
41 : 17
23.10. 13:50
NC030
Vsetín - Zubří A
25 : 37
10.10. 09:00
NC023
Zubří A - Karviná A
24 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Holečkova
14 : 5
video
online
Velká n.V. - Otrokovice
17 : 15
video
online
Litovel - Kunovice
1 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká n.V.
10
7
0
3
183 : 137
14
2
Holečkova
10
6
1
3
132 : 117
13
3
Kunovice
10
6
0
4
173 : 120
12
4
Zlín "B"
10
7
0
3
164 : 92
12
5
Otrokovice
10
3
1
6
121 : 114
7
6
Litovel
10
0
0
10
31 : 224
0
Tabulka střelců
Nikol Soldánová
SHK Kunovice
66
Barbora Pekníková
TJ Kordárna Velká n.V.
66
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
19
Pavlína Zemčíková
TJ Kordárna Velká n.V.
5
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
8
Adéla Protivánková
DHK Litovel
6
Monica Janebová
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.