Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina A
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
10.4. 17:00
AE112
Telnice - SK Kuřim
36 : 29
3.4. 15:00
AE107
Bohunice - Sokolnice
27 : 16
20.3. 15:00
AE094
Bohunice - Zlín
24 : 31
11.12. 17:00
AE065
Ivančice - SK Kuřim
33 : 24
28.11. 17:00
AE051
Telnice - Prostějov
30 : 30
27.11. 17:00
AE054
Ivančice - Bohunice
28 : 24
14.11. 11:00
AE037
Maloměřice - H.Brod
38 : 25
23.10. 17:00
AE030
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
17.10. 17:00
AE024
SK Kuřim - Prostějov
40 : 32
3.10. 15:00
AE011
Bohunice - Prostějov
25 : 21
25.9. 15:00
AE001
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 16
2.liga mužů SM
1.5. 10:30
AF122
Holešov - Trnávka
41 : 25
1.liga starších dorostenců
27.2. 14:30
AG084
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
6.11. 11:00
AG031
Bohunice - Kopřivnice
43 : 29
2.liga starších dorostenců M
8.5. 15:00
AI129
Maloměřice - Polanka
15 : 35
14.11. 17:00
AI037
Maloměřice - Přerov
23 : 28
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 13:00
AK129
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
27.2. 12:30
AK084
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
14.11. 15:00
AK037
Maloměřice - Brno
24 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.12. 15:00
AM065
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
27.11. 15:00
AM054
HK Ivančice - Bystřice p.H.
42 : 24
23.10. 15:00
AM025
Sokolnice - Kostelec n.H.
25 : 38
25.9. 13:00
AM001
Velké Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN017
Tišnov - Ivančice
21 : 28
2.liga žen M
6.11. 13:00
AT047
Bohunice - Karviná
24 : 28
1.liga starších dorostenek
2.10. 16:30
AU018
Spartak Třebíč - Olomouc
27 : 36
1.liga mladších dorostenek M
6.11. 15:00
AX047
Bohunice - Karviná
26 : 25
Jihomoravská liga mužů
29.5. 17:00
LA066
Bohunice B - Nové Bránice
36 : 20
22.5. 10:30
LA065
Nové Bránice - SK Kuřim B
27 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Horka nad Moravou
25 : 7
video
online
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
24 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
9
0
1
178 : 88
18
2
Házená Uničov
10
9
0
1
165 : 78
18
3
UP HSC Olomouc
10
5
0
5
145 : 124
10
4
Šumperk
10
4
0
6
146 : 117
8
5
Senice na Hané
10
3
0
7
102 : 163
6
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
64 : 230
0
Tabulka střelců
Jakub Padalík
SK Žeravice
53
Tomáš Kršek
Házená Uničov
53
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
9
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Tot
Senice na Hané
4
Martin Šmíd
TJ Šumperk
4
Adam Šincl
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.