Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Břetislav Jurečka
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
21.11. 11:00
AE048
Maloměřice - Juliánov
20 : 18
2.liga starších dorostenců M
21.11. 15:00
AI048
Maloměřice - Rožnov p/R
29 : 33
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 15:00
AK127
Brno - Zlín
34 : 19
16.4. 15:00
AK115
Brno - Frýdek-Místek
19 : 31
6.3. 12:30
AK085
N.Veselí - Brno
27 : 34
12.12. 12:30
AK063
N.Veselí - Maloměřice
33 : 19
4.12. 15:00
AK055
Brno - Zubří
31 : 44
28.11. 12:30
AK052
N.Veselí - Karviná
28 : 27
21.11. 13:00
AK048
Maloměřice - Frýdek-Místek
18 : 33
24.10. 12:30
AK030
N.Veselí - Kopřivnice
25 : 32
2.10. 15:00
AK007
Brno - Ostrava
29 : 33
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 16:00
AM036
Sokolnice - Napajedla
27 : 12
16.10. 09:00
AM023
Velké Meziříčí - Napajedla
49 : 17
Žákovská liga starších žáků
27.3. 14:40
AO163
Lovosice A - N. Veselí
27 : 14
27.3. 13:00
AO161
Zubří A - Lovosice A
27 : 23
27.3. 12:10
AO160
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
27.3. 09:40
AO157
Talent A - N. Veselí
26 : 11
27.3. 08:00
AO155
N. Veselí - Zubří A
13 : 29
22.1. 14:40
AO079
Bohunice - N. Veselí
14 : 24
22.1. 13:00
AO077
Rožnov p/R - Bohunice
20 : 22
22.1. 11:20
AO075
Bohunice - Ostrava A
15 : 34
22.1. 09:40
AO073
Ostrava A - N. Veselí
14 : 19
22.1. 08:00
AO071
N. Veselí - Rožnov p/R
18 : 15
11.12. 15:20
AO042
Telnice - Zubří A
15 : 28
11.12. 14:40
AO041
Jablonec - D.Králové
18 : 5
11.12. 13:20
AO039
D.Králové - Telnice
16 : 18
11.12. 12:40
AO038
Dukla 6 - Zubří A
12 : 28
11.12. 11:20
AO036
D.Králové - N. Veselí
7 : 13
11.12. 10:00
AO034
Telnice - Dukla 6
14 : 20
11.12. 08:40
AO032
Dukla 6 - Jablonec
13 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.