Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Rozpis soutěže
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
6.3. 16:00
AE085
Sokolnice - H.Brod
29 : 23
25.9. 17:00
AE003
Prostějov - Ivančice
21 : 30
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF109
Holešov - Přerov "B"
38 : 29
26.2. 10:30
AF083
V. Bystřice - Paskov
23 : 18
13.2. 15:00
AF067
Přerov "B" - Trnávka
26 : 29
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
3.10. 16:00
AF007
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
2.liga starších dorostenců M
1.5. 11:45
AI121
Luhačovice - Přerov
30 : 37
3.4. 14:00
AI108
Hranice - V. Bystřice
33 : 25
26.3. 16:00
AI100
Zlín - Litovel
23 : 21
20.3. 09:30
AI094
Luhačovice - Zlín
25 : 27
27.2. 12:30
AI083
V. Bystřice - Zlín
24 : 36
13.2. 13:00
AI067
Přerov - Litovel
26 : 37
2.10. 00:00
AI007
Přerov - Vsetín
29 : 25
25.9. 13:00
AI003
Prostějov - Hranice
25 : 43
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 12:30
AK108
Hranice - Kopřivnice
19 : 26
25.9. 15:00
AK003
Prostějov - Hranice
24 : 28
2.liga mladších dorostenců M
6.3. 14:00
AM090
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
Český pohár mužů
17.9. 19:30
AN045
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
2.liga žen M
16.4. 12:30
AT112
HSK Vlčnov - Veselí B
17 : 42
20.3. 15:00
AT093
Kunovice - V. Meziříčí
25 : 27
13.11. 11:15
AT051
HSK Vlčnov - Bohunice
25 : 34
23.10. 13:00
AT034
Kunovice - Karviná
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
20.3. 13:00
AX093
Kunovice - V. Meziříčí
16 : 33
17.3. 17:00
AX084
Olomouc - Vlčnov
41 : 22
13.11. 09:30
AX051
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
23.10. 15:00
AX034
Kunovice - Karviná
14 : 28
9.10. 13:00
AX023
Kunovice - Otrokovice
14 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Holečkova
14 : 5
video
online
Velká n.V. - Otrokovice
17 : 15
video
online
Litovel - Kunovice
1 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká n.V.
10
7
0
3
183 : 137
14
2
Holečkova
10
6
1
3
132 : 117
13
3
Kunovice
10
6
0
4
173 : 120
12
4
Zlín "B"
10
7
0
3
164 : 92
12
5
Otrokovice
10
3
1
6
121 : 114
7
6
Litovel
10
0
0
10
31 : 224
0
Tabulka střelců
Nikol Soldánová
SHK Kunovice
66
Barbora Pekníková
TJ Kordárna Velká n.V.
66
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
19
Pavlína Zemčíková
TJ Kordárna Velká n.V.
5
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
8
Adéla Protivánková
DHK Litovel
6
Monica Janebová
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.