Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina A
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
6.3. 16:00
AE085
Sokolnice - H.Brod
29 : 23
25.9. 17:00
AE003
Prostějov - Ivančice
21 : 30
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF109
Holešov - Přerov "B"
38 : 29
26.2. 10:30
AF083
V. Bystřice - Paskov
23 : 18
13.2. 15:00
AF067
Přerov "B" - Trnávka
26 : 29
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
3.10. 16:00
AF007
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
2.liga starších dorostenců M
1.5. 11:45
AI121
Luhačovice - Přerov
30 : 37
3.4. 14:00
AI108
Hranice - V. Bystřice
33 : 25
26.3. 16:00
AI100
Zlín - Litovel
23 : 21
20.3. 09:30
AI094
Luhačovice - Zlín
25 : 27
27.2. 12:30
AI083
V. Bystřice - Zlín
24 : 36
13.2. 13:00
AI067
Přerov - Litovel
26 : 37
2.10. 00:00
AI007
Přerov - Vsetín
29 : 25
25.9. 13:00
AI003
Prostějov - Hranice
25 : 43
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 12:30
AK108
Hranice - Kopřivnice
19 : 26
25.9. 15:00
AK003
Prostějov - Hranice
24 : 28
2.liga mladších dorostenců M
6.3. 14:00
AM090
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
Český pohár mužů
17.9. 19:30
AN045
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
2.liga žen M
16.4. 12:30
AT112
HSK Vlčnov - Veselí B
17 : 42
20.3. 15:00
AT093
Kunovice - V. Meziříčí
25 : 27
13.11. 11:15
AT051
HSK Vlčnov - Bohunice
25 : 34
23.10. 13:00
AT034
Kunovice - Karviná
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
20.3. 13:00
AX093
Kunovice - V. Meziříčí
16 : 33
17.3. 17:00
AX084
Olomouc - Vlčnov
41 : 22
13.11. 09:30
AX051
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
23.10. 15:00
AX034
Kunovice - Karviná
14 : 28
9.10. 13:00
AX023
Kunovice - Otrokovice
14 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Horka nad Moravou
25 : 7
video
online
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
24 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
9
0
1
178 : 88
18
2
Házená Uničov
10
9
0
1
165 : 78
18
3
UP HSC Olomouc
10
5
0
5
145 : 124
10
4
Šumperk
10
4
0
6
146 : 117
8
5
Senice na Hané
10
3
0
7
102 : 163
6
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
64 : 230
0
Tabulka střelců
Jakub Padalík
SK Žeravice
53
Tomáš Kršek
Házená Uničov
53
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
9
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Tot
Senice na Hané
4
Martin Šmíd
TJ Šumperk
4
Adam Šincl
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.