Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
6.3. 16:00
AE085
Sokolnice - H.Brod
29 : 23
25.9. 17:00
AE003
Prostějov - Ivančice
21 : 30
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF109
Holešov - Přerov "B"
38 : 29
26.2. 10:30
AF083
V. Bystřice - Paskov
23 : 18
13.2. 15:00
AF067
Přerov "B" - Trnávka
26 : 29
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
3.10. 16:00
AF007
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
2.liga starších dorostenců M
1.5. 11:45
AI121
Luhačovice - Přerov
30 : 37
3.4. 14:00
AI108
Hranice - V. Bystřice
33 : 25
26.3. 16:00
AI100
Zlín - Litovel
23 : 21
20.3. 09:30
AI094
Luhačovice - Zlín
25 : 27
27.2. 12:30
AI083
V. Bystřice - Zlín
24 : 36
13.2. 13:00
AI067
Přerov - Litovel
26 : 37
2.10. 00:00
AI007
Přerov - Vsetín
29 : 25
25.9. 13:00
AI003
Prostějov - Hranice
25 : 43
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 12:30
AK108
Hranice - Kopřivnice
19 : 26
25.9. 15:00
AK003
Prostějov - Hranice
24 : 28
2.liga mladších dorostenců M
6.3. 14:00
AM090
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
Český pohár mužů
17.9. 19:30
AN045
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
2.liga žen M
16.4. 12:30
AT112
HSK Vlčnov - Veselí B
17 : 42
20.3. 15:00
AT093
Kunovice - V. Meziříčí
25 : 27
13.11. 11:15
AT051
HSK Vlčnov - Bohunice
25 : 34
23.10. 13:00
AT034
Kunovice - Karviná
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
20.3. 13:00
AX093
Kunovice - V. Meziříčí
16 : 33
17.3. 17:00
AX084
Olomouc - Vlčnov
41 : 22
13.11. 09:30
AX051
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
23.10. 15:00
AX034
Kunovice - Karviná
14 : 28
9.10. 13:00
AX023
Kunovice - Otrokovice
14 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.