Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.10. 10:30
AB019
Kostelec n.H. - N.Veselí
31 : 30
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE082
Ivančice - Juliánov
32 : 27
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
4.12. 15:00
AE058
Prostějov - Sokolnice
30 : 27
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
7.11. 15:00
AE035
SK Kuřim - Juliánov
37 : 30
26.9. 14:00
AE006
Zlín - Telnice
47 : 35
2.liga mužů SM
19.2. 18:00
AF078
Olomouc - Trnávka
28 : 22
21.11. 11:00
AF048
Napajedla - L.Zubří
34 : 30
9.10. 17:00
AF015
Napajedla - Zubří jun.
39 : 29
1.liga starších dorostenců
26.2. 11:00
AG079
Bohunice - Karviná
18 : 32
2.liga starších dorostenců M
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
4.12. 13:00
AI058
Prostějov - Polanka
25 : 29
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
3.10. 11:00
AI010
Maloměřice - Hranice
22 : 35
26.9. 12:00
AI006
Zlín - Vsetín
38 : 32
1.liga mladších dorostenců M
20.2. 12:30
AK074
Zlín - N.Veselí
18 : 29
4.12. 17:00
AK058
Prostějov - N.Veselí
39 : 40
14.11. 13:00
AK039
Zlín - Karviná
11 : 25
3.10. 09:00
AK010
Maloměřice - Hranice
31 : 30
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 15:00
AM082
HK Ivančice - Rožnov
30 : 41
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
21.11. 09:00
AM048
Napajedla - Rožnov
18 : 38
9.10. 15:00
AM015
Napajedla - Bystřice p.H.
17 : 38
Český pohár mužů
18.9. 09:00
AN044
Prostějov - Napajedla
24 : 27
28.8. 10:30
AN021
Uničov - Prostějov
21 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.2. 14:30
AZ057
H. Brod - VŠ Plzeň
15 : 23
13.2. 13:00
AZ056
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.