Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
21.5. 11:30
NA137
Rožnov p/R - Veselá "B"
45 : 23
23.10. 19:00
NA050
Polanka B - Klimkovice
35 : 21
17.10. 14:30
NA049
Suchdol n/O - Klimkovice
28 : 17
3.10. 17:30
NA032
Nový Jičín - Krnov
30 : 18
SML Starší žáci
21.5. 09:00
NC112
Rožnov p/R - Vsetín
19 : 19
27.3. 09:30
NC065
Zubří A - Polanka
35 : 25
28.10. 09:30
NC049
Vsetín - Polanka
16 : 24
23.10. 00:00
NC031
Ostrava A - Kopřivnice A
35 : 16
16.10. 12:30
NC026
Karviná A - Kopřivnice A
44 : 14
10.10. 13:45
NC021
Polanka - Vsetín
25 : 12
18.9. 10:15
NC010
Kopřivnice A - Rožnov p/R
19 : 15
SML Mladší žáci
21.5. 10:15
ND112
TJ Rožnov p/R - Vsetín
8 : 11
27.3. 08:30
ND065
Zubří A - Polanka
22 : 18
28.10. 09:30
ND049
Vsetín - Polanka
8 : 9
23.10. 00:00
ND031
Ostrava A - Kopřivnice A
23 : 12
16.10. 11:30
ND026
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 14
18.9. 09:00
ND010
Kopřivnice A - TJ Rožnov p/R
13 : 7
Oblast starší žáci
30.10. 00:00
NE043
Ostrava B - Kopřivnice B
9 : 30
Oblast mladší žáci
10.10. 09:00
NF026
DTJ Polanka B - Orlová
2 : 38
SML Ženy
17.10. 13:00
NI010
Suchdol n/O - HC Ostrava
22 : 25
SML Starší žačky
15.5. 11:30
NJ055
Karviná - Poruba
19 : 9
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.