Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Rozpis soutěže
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
30.4. 17:30
AF125
Vsetín - Napajedla
31 : 34
17.4. 17:00
AF120
Zubří jun. - Holešov
30 : 25
26.3. 17:00
AF098
Polanka - Holešov
35 : 22
25.2. 19:00
AF084
Polanka - Vsetín
34 : 25
20.2. 17:00
AF075
L.Zubří - V. Bystřice
17 : 22
20.11. 10:00
AF045
Trnávka - Polanka
25 : 28
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
23.10. 17:00
AF030
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
17.4. 15:00
AG120
Zubří - Náchod
46 : 24
27.3. 15:00
AG099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
12.2. 09:00
AG071
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
5.12. 15:00
AG057
Karviná - Kopřivnice
38 : 31
24.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
23 : 28
26.9. 15:00
AG005
N.Veselí - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
26.3. 15:00
AI098
Polanka - Hranice
19 : 26
25.2. 17:15
AI084
Polanka - Vsetín
35 : 14
23.10. 15:00
AI030
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 13:00
AK120
Zubří - Hranice
35 : 20
27.3. 13:00
AK099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
5.12. 17:00
AK057
Karviná - Kopřivnice
17 : 15
24.10. 13:00
AK029
Ostrava - Hranice
40 : 28
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
1.liga mladších dorostenek M
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
SML Muži
12.6. 14:00
NA157
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
28.5. 10:30
NA141
Klimkovice - Polanka B
20 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Holečkova
14 : 5
video
online
Velká n.V. - Otrokovice
17 : 15
video
online
Litovel - Kunovice
1 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká n.V.
10
7
0
3
183 : 137
14
2
Holečkova
10
6
1
3
132 : 117
13
3
Kunovice
10
6
0
4
173 : 120
12
4
Zlín "B"
10
7
0
3
164 : 92
12
5
Otrokovice
10
3
1
6
121 : 114
7
6
Litovel
10
0
0
10
31 : 224
0
Tabulka střelců
Nikol Soldánová
SHK Kunovice
66
Barbora Pekníková
TJ Kordárna Velká n.V.
66
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
19
Pavlína Zemčíková
TJ Kordárna Velká n.V.
5
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
8
Adéla Protivánková
DHK Litovel
6
Monica Janebová
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.