Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
30.4. 17:30
AF125
Vsetín - Napajedla
31 : 34
17.4. 17:00
AF120
Zubří jun. - Holešov
30 : 25
26.3. 17:00
AF098
Polanka - Holešov
35 : 22
25.2. 19:00
AF084
Polanka - Vsetín
34 : 25
20.2. 17:00
AF075
L.Zubří - V. Bystřice
17 : 22
20.11. 10:00
AF045
Trnávka - Polanka
25 : 28
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
23.10. 17:00
AF030
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
17.4. 15:00
AG120
Zubří - Náchod
46 : 24
27.3. 15:00
AG099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
12.2. 09:00
AG071
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
5.12. 15:00
AG057
Karviná - Kopřivnice
38 : 31
24.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
23 : 28
26.9. 15:00
AG005
N.Veselí - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
26.3. 15:00
AI098
Polanka - Hranice
19 : 26
25.2. 17:15
AI084
Polanka - Vsetín
35 : 14
23.10. 15:00
AI030
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 13:00
AK120
Zubří - Hranice
35 : 20
27.3. 13:00
AK099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
5.12. 17:00
AK057
Karviná - Kopřivnice
17 : 15
24.10. 13:00
AK029
Ostrava - Hranice
40 : 28
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
1.liga mladších dorostenek M
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
SML Muži
12.6. 14:00
NA157
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
28.5. 10:30
NA141
Klimkovice - Polanka B
20 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Šumperk
25 : 9
video
online
Žeravice - Litovel
18 : 19
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
20 : 3
video
online
UP HSC Olomouc - Olomouc
7 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
7
7
0
0
187 : 44
14
2
Litovel
7
6
0
1
113 : 78
12
3
Olomouc
7
5
0
2
135 : 104
10
4
Žeravice
7
4
0
3
121 : 100
8
5
Házená Uničov
7
3
0
4
82 : 110
6
6
UP HSC Olomouc
7
2
0
5
69 : 128
4
7
Šumperk
7
1
0
6
84 : 121
2
8
Senice na Hané
7
0
0
7
53 : 159
-4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
60
Tomáš Kršek
Házená Uničov
44
Erik Mader
SK Žeravice
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
8
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
8
Erik Mader
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Fišer
Senice na Hané
10
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
8
Martin Šmíd
TJ Šumperk
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.