Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
30.4. 17:30
AF125
Vsetín - Napajedla
31 : 34
17.4. 17:00
AF120
Zubří jun. - Holešov
30 : 25
26.3. 17:00
AF098
Polanka - Holešov
35 : 22
25.2. 19:00
AF084
Polanka - Vsetín
34 : 25
20.2. 17:00
AF075
L.Zubří - V. Bystřice
17 : 22
20.11. 10:00
AF045
Trnávka - Polanka
25 : 28
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
23.10. 17:00
AF030
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
17.4. 15:00
AG120
Zubří - Náchod
46 : 24
27.3. 15:00
AG099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
12.2. 09:00
AG071
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
5.12. 15:00
AG057
Karviná - Kopřivnice
38 : 31
24.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
23 : 28
26.9. 15:00
AG005
N.Veselí - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
26.3. 15:00
AI098
Polanka - Hranice
19 : 26
25.2. 17:15
AI084
Polanka - Vsetín
35 : 14
23.10. 15:00
AI030
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 13:00
AK120
Zubří - Hranice
35 : 20
27.3. 13:00
AK099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
5.12. 17:00
AK057
Karviná - Kopřivnice
17 : 15
24.10. 13:00
AK029
Ostrava - Hranice
40 : 28
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
1.liga mladších dorostenek M
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
SML Muži
12.6. 14:00
NA157
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
28.5. 10:30
NA141
Klimkovice - Polanka B
20 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.