Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
1.5. 10:30
NA119
Třinec - TJ Valašské Meziříčí
25 : 24
10.4. 14:00
NA099
Veselá "A" - Polanka B
30 : 25
2.4. 00:00
NA094
Hlučín - Třinec
29 : 22
27.3. 10:30
NA164
Krmelín - Veselá "A"
20 : 23
14.11. 17:30
NA084
Nový Jičín - Veselá "B"
39 : 15
28.10. 14:00
NA088
Suchdol n/O - Krmelín
23 : 16
17.10. 15:00
NA047
Veselá "A" - Krnov
39 : 23
17.10. 13:00
NA046
Veselá "B" - Rožnov p/R
23 : 28
28.9. 17:30
NA071
Nový Jičín - Polanka B
23 : 17
26.9. 14:00
NA023
Suchdol n/O - Veselá "A"
19 : 19
25.9. 13:00
NA025
Hlučín - Nový Jičín
21 : 34
19.9. 10:30
NA017
Krmelín - Krnov
26 : 13
SML Dorostenci
28.5. 09:00
NB043
Trnávka - Polanka
13 : 11
28.5. 09:00
NB047
Polanka - Krmelín
12 : 14
28.5. 09:00
NB045
Trnávka - Krmelín
18 : 16
28.5. 09:00
NB044
Trnávka - Uničov
13 : 6
30.10. 08:30
NB022
Uničov - Krmelín
11 : 15
30.10. 08:30
NB021
Polanka - Trnávka
19 : 17
30.10. 08:30
NB024
Krmelín - Trnávka
18 : 23
30.10. 08:30
NB023
Uničov - Trnávka
20 : 13
SML Starší žáci
11.6. 12:30
NC075
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
7.5. 10:15
NC091
Kopřivnice A - Vsetín
36 : 19
26.3. 14:15
NC066
Kopřivnice A - Rožnov p/R
26 : 16
2.10. 12:30
NC019
Karviná A - Rožnov p/R
32 : 11
11.9. 08:30
NC008
Rožnov p/R - Zubří A
15 : 19
SML Mladší žáci
11.6. 11:30
ND075
Karviná A - TJ Rožnov p/R
21 : 8
7.5. 09:00
ND091
Kopřivnice A - Vsetín
23 : 3
26.3. 11:30
ND066
Kopřivnice A - TJ Rožnov p/R
23 : 12
2.10. 11:30
ND019
Karviná A - TJ Rožnov p/R
16 : 7
11.9. 09:30
ND008
TJ Rožnov p/R - Zubří A
15 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Holečkova
33 : 17
video
online
Kunovice - Měnín
36 : 5
video
online
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
9
0
1
335 : 126
18
2
Veselí n.M.
10
9
0
1
318 : 143
18
3
Holečkova
10
5
0
5
256 : 187
10
4
Hodonín
10
3
0
7
188 : 236
6
5
Kunovice
10
4
0
6
168 : 216
6
6
Měnín
10
0
0
10
26 : 383
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
73
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
59
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
18
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Radka Zemanová
DHK Zora - Holečkova
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
12
Vendula Zacheusová
Sokol Měnín
10
Veronika Šupíková
HK Hodonín
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.