Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Škroch
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE131
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
10.4. 10:30
AE110
Hustopeče - Bohunice
36 : 20
2.4. 15:00
AE106
V. Meziříčí - Telnice
27 : 24
19.3. 15:30
AE092
SK Kuřim - Maloměřice
29 : 32
26.2. 15:00
AE080
V. Meziříčí - Prostějov
40 : 28
13.2. 17:00
AE072
Telnice - Zlín
29 : 38
28.11. 16:00
AE052
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 23
17.11. 10:30
AE064
Hustopeče - Prostějov
32 : 21
24.10. 17:00
AE029
Telnice - Ivančice
24 : 23
16.10. 17:00
AE021
Ivančice - Zlín
18 : 18
10.10. 17:00
AE013
SK Kuřim - H.Brod
32 : 22
26.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Hustopeče
27 : 31
2.liga mužů SM
5.12. 10:00
AF059
Napajedla - Vsetín
29 : 29
1.liga starších dorostenců
30.4. 17:00
AG124
N.Veselí - Třeboň
28 : 16
16.4. 11:00
AG115
Bohunice - Frýdek-Místek
30 : 28
2.liga starších dorostenců M
21.11. 11:30
AI044
V. Bystřice - Luhačovice
35 : 19
26.9. 17:00
AI004
Maloměřice - V. Bystřice
23 : 31
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 15:00
AK124
N.Veselí - Prostějov
45 : 21
26.9. 13:00
AK004
Maloměřice - Kopřivnice
24 : 37
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 13:00
AM080
Velké Meziříčí - Sokolnice
30 : 19
Český pohár mužů
19.9. 10:00
AN049
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
5.9. 15:00
AN019
Sokolnice - Bohunice
25 : 24
Žákovská liga starších žáků
11.12. 17:20
AO045
Zubří A - N. Veselí
29 : 17
11.12. 16:00
AO043
N. Veselí - Jablonec
16 : 13
11.12. 15:20
AO042
Telnice - Zubří A
15 : 28
11.12. 14:00
AO040
N. Veselí - Dukla 6
16 : 16
11.12. 12:00
AO037
Jablonec - Telnice
14 : 12
11.12. 10:40
AO035
Jablonec - Zubří A
19 : 14
11.12. 10:00
AO034
Telnice - Dukla 6
14 : 20
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 11:30
AOA013
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
video
online
Žeravice - Hodonín
12 : 25
video
online
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
8
0
2
190 : 97
16
2
Zlín
10
8
0
2
160 : 85
16
3
Hodonín
10
8
0
2
153 : 110
16
4
Uherské Hradiště
10
3
0
7
128 : 159
6
5
Žeravice
10
3
0
7
100 : 194
6
6
Veselí n.M.
10
0
0
10
69 : 155
-4
Tabulka střelců
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
74
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
65
Diana Řezníčková
DHK Zora Olomouc
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
14
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
9
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Váverková
HK Hodonín
8
Vendula Vařechová
HC Zlín
6
Monika Oravcová
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.