Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Šrotíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
10.10. 09:00
OF021
Senice na Hané - UP HSC Olomouc
13 : 17
9.10. 09:30
OF024
Litovel - Házená Uničov
15 : 8
2.10. 14:00
OF020
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
29 : 5
2.10. 09:00
OF018
Házená Uničov - Šumperk
14 : 12
18.9. 09:30
OF009
Šumperk - Senice na Hané
15 : 11
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
2.10. 13:00
OG019
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
15 : 15
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
16.10. 09:00
OH021
Zora Olomouc - Zlín "B"
20 : 12
4.9. 09:00
OH002
Zora Olomouc - Otrokovice
27 : 3
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
video
online
Žeravice - Hodonín
12 : 25
video
online
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
8
0
2
190 : 97
16
2
Zlín
10
8
0
2
160 : 85
16
3
Hodonín
10
8
0
2
153 : 110
16
4
Uherské Hradiště
10
3
0
7
128 : 159
6
5
Žeravice
10
3
0
7
100 : 194
6
6
Veselí n.M.
10
0
0
10
69 : 155
-4
Tabulka střelců
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
74
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
65
Diana Řezníčková
DHK Zora Olomouc
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
14
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
9
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Váverková
HK Hodonín
8
Vendula Vařechová
HC Zlín
6
Monika Oravcová
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.