Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Šrotíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
10.10. 09:00
OF021
Senice na Hané - UP HSC Olomouc
13 : 17
9.10. 09:30
OF024
Litovel - Házená Uničov
15 : 8
2.10. 14:00
OF020
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
29 : 5
2.10. 09:00
OF018
Házená Uničov - Šumperk
14 : 12
18.9. 09:30
OF009
Šumperk - Senice na Hané
15 : 11
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
2.10. 13:00
OG019
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
15 : 15
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
16.10. 09:00
OH021
Zora Olomouc - Zlín "B"
20 : 12
4.9. 09:00
OH002
Zora Olomouc - Otrokovice
27 : 3
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
video
online
Litovel - Olomouc
22 : 30
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
8
1
1
263 : 204
17
2
Zlín
10
7
1
2
292 : 215
15
3
Sokol II.Prostějov
10
6
1
3
249 : 264
13
4
Luhačovice
10
4
1
5
278 : 277
9
5
V. Bystřice
10
3
0
7
245 : 293
6
6
Litovel
10
0
0
10
216 : 290
0
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
96
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
93
Michal Surma
SK Velká Bystřice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
21
Pavel Václavík
HC Zlín
11
David Číhal
Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.