Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Šrotíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
4.6. 15:00
OA126
Droždín - Uničov
29 : 22
22.5. 10:30
OA114
Uničov - U.Hradiště
26 : 16
16.4. 15:00
OA087
Droždín - Zlín B
31 : 18
9.4. 17:00
OA084
SK Velká Bystřice B - Žeravice
28 : 22
2.4. 15:00
OA074
Droždín - SK Velká Bystřice B
30 : 21
30.10. 15:00
OA050
Droždín - U.Hradiště
26 : 16
24.10. 10:30
OA046
Dřevohostice - Žeravice
18 : 12
16.10. 15:00
OA039
Droždín - Dřevohostice
26 : 22
10.10. 10:30
OA031
Senice - Kostelec B
18 : 29
2.10. 17:00
OA030
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
23 : 21
2.10. 10:30
OA027
Uničov - Bystřice "B"
25 : 22
26.9. 10:30
OA020
Kostelec B - Žeravice
23 : 18
25.9. 00:00
OA021
Zlín B - Droždín
30 : 34
19.9. 10:30
OA013
Dřevohostice - Senice
20 : 17
11.9. 10:30
OA009
Kostelec B - Uničov
25 : 32
Středomoravská liga starších žáků
28.5. 10:30
OJ027
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
28 : 32
9.4. 15:30
OJ007
V. Bystřice - Zlín
25 : 29
Středomoravská liga starších žaček
30.4. 10:15
OL015
Holečkova - Zlín "A"
22 : 27
20.3. 08:30
OL002
Zora Olomouc - Holečkova
34 : 9
Středomoravská liga mladších žáků
28.5. 09:30
ON027
Prostějov - V. Bystřice
14 : 24
9.4. 14:00
ON007
V. Bystřice - Zlín
28 : 6
Divize mladších žáků
22.5. 09:00
OP022
Házená Uničov - Šumperk
16 : 12
1.5. 12:00
OP013
Senice na Hané - Házená Uničov
4 : 17
9.4. 13:00
OR007
Velká Bystřice B - Napajedla
10 : 11
Divize mladších žaček
30.4. 09:00
OT015
Holečkova - Zlín "B"
13 : 19
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
10.10. 09:00
OB016
Senice - Olomouc
14 : 22
2.10. 15:30
OB015
V. Bystřice - Olomouc
20 : 31
18.9. 10:30
OB007
Šumperk - Senice
9 : 26
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
25.9. 00:00
OC011
Zlín - Hranice
25 : 15
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
16.10. 10:15
OD021
Zora Olomouc - Zlín "B"
34 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.