Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Antonín Staněk
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
26.3. 10:30
OA070
Kostelec B - U.Hradiště
32 : 24
7.11. 16:30
OA058
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
36 : 24
30.10. 10:30
OA053
Kostelec B - Bystřice "B"
34 : 32
2.10. 11:00
OA025
Tatran Litovel B - Senice
44 : 25
28.9. 16:00
OA062
Žeravice - Uničov
13 : 23
Středomoravská liga starších žáků
22.5. 12:15
OJ024
Olomouc - Luhačovice
31 : 30
Středomoravská liga mladších žáků
22.5. 11:00
ON024
Olomouc - Luhačovice
21 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
2.10. 09:30
OB013
Litovel - Senice
18 : 9
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
2.10. 08:30
OF017
Litovel - Senice na Hané
21 : 7
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.