Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Čákora
Mateřský klub
TJ Tatran Třemošná
Rok narození
1964
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
12.12. 15:20
AO012
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
12.12. 14:40
AO011
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
12.12. 11:20
AO006
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
12.12. 10:40
AO005
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
12.12. 10:00
AO004
HK KP Brno - Talent A
7 : 13
ZČ liga muži
15.5. 18:00
A75
Bolevec "B" - Plzenec "B"
21 : 16
14.5. 14:45
A74
Šťáhlavy - Starý Plzenec "A"
24 : 19
8.5. 18:15
A66
TJ Loko Plzeň - Plzenec "B"
29 : 18
10.4. 11:00
A54
Plzenec "B" - Rokycany "B"
17 : 22
9.4. 13:00
A55
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň "B"
24 : 22
3.4. 18:15
A46
TJ Loko Plzeň - VŠ Plzeň "B"
15 : 18
3.4. 15:00
A49
Třemošná - Bolevec "B"
19 : 22
30.10. 14:45
A41
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
15 : 23
17.10. 15:00
A35
Sokolov - Rokycany "B"
24 : 27
9.10. 18:00
A27
Rokycany "B" - Třemošná
27 : 28
3.10. 15:00
A25
Třemošná - Sokolov
33 : 17
25.9. 17:00
A18
Rokycany "B" - Šťáhlavy
17 : 15
24.9. 15:00
A16
Třemošná - TJ Loko Plzeň
18 : 22
ZČ liga starší žáci
4.10. 16:30
D021
Talent A - VŠ Plzeň
35 : 10
20.9. 16:30
D012
Talent A - HC Plzeň
32 : 14
ZČ liga mladší žáci
16.4. 13:30
M39
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
19 : 9
8.9. 18:00
F02
Talent B - Šťáhlavy
10 : 10
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.