Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Valdemar Macharáček
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
16.10. 09:30
OB020
Litovel - V. Bystřice
21 : 15
9.10. 14:30
OB017
V. Bystřice - Šumperk
29 : 20
2.10. 09:30
OB013
Litovel - Senice
18 : 9
18.9. 09:30
OB008
Litovel - Olomouc
16 : 16
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
6.11. 10:15
OD029
Zora Olomouc - Žeravice
36 : 17
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
23.10. 10:15
OE024
Holečkova - Zlín "A"
14 : 25
2.10. 10:15
OE015
Holečkova - Veselí n.M.
24 : 27
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
17.10. 09:00
OF025
Házená Uničov - Senice na Hané
20 : 3
2.10. 08:30
OF017
Litovel - Senice na Hané
21 : 7
19.9. 09:00
OF011
Házená Uničov - UP HSC Olomouc
12 : 5
18.9. 08:30
OF010
Litovel - Olomouc
18 : 15
5.9. 09:00
OF004
Házená Uničov - Žeravice
7 : 18
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
6.11. 09:00
OH029
Zora Olomouc - Žeravice
26 : 7
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
23.10. 09:00
OI024
Holečkova - Zlín "A"
5 : 32
2.10. 09:00
OI015
Holečkova - Veselí n.M.
6 : 17
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - V. Bystřice
30 : 19
video
online
Senice - Litovel
14 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
7
1
0
233 : 123
15
2
Litovel
8
6
1
1
184 : 126
13
3
V. Bystřice
8
3
0
5
156 : 177
6
4
Senice
8
3
0
5
129 : 152
4
5
Šumperk
8
0
0
8
101 : 225
0
Tabulka střelců
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
89
Petr Němec
TJ STM Olomouc
59
Jakub Paseka
TJ Šumperk
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Navrátil
Senice n.H.
8
Jakub Paseka
TJ Šumperk
5
František Nábělek
SK Velká Bystřice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Paseka
TJ Šumperk
24
Michal Surma
SK Velká Bystřice
14
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.