Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Vladimír Nastoupil
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1952
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
17.10. 10:30
OA038
Uničov - Tatran Litovel B
27 : 25
16.10. 15:00
OA039
Droždín - Dřevohostice
26 : 22
10.10. 10:30
OA031
Senice - Kostelec B
18 : 29
2.10. 17:00
OA030
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
23 : 21
2.10. 10:30
OA027
Uničov - Bystřice "B"
25 : 22
26.9. 10:30
OA020
Kostelec B - Žeravice
23 : 18
18.9. 15:00
OA017
Droždín - Kostelec B
34 : 26
18.9. 11:00
OA014
Tatran Litovel B - Bystřice "B"
33 : 30
4.9. 00:00
OA003
Tatran Litovel B - Zlín B
26 : 23
Středomoravská liga starších žáků
1.5. 11:30
OJ015
Olomouc - Litovel
25 : 18
Středomoravská liga starších žaček
28.5. 10:15
OL025
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
23 : 16
16.4. 10:15
OL012
Zora Olomouc - Veselí n.M.
50 : 5
Středomoravská liga mladších žáků
1.5. 10:00
ON015
Olomouc - Litovel
13 : 20
Divize mladších žáků
29.5. 15:00
OP025
UP HSC Olomouc - Házená Uničov
11 : 14
7.5. 13:00
OP018
Horka nad Moravou - Senice na Hané
18 : 20
1.5. 12:00
OP013
Senice na Hané - Házená Uničov
4 : 17
Středomoravská liga mladších žaček
16.4. 09:00
OS012
Zora Olomouc - Veselí n.M.
21 : 2
10.4. 10:15
OS002
Zora Olomouc - Hodonín
23 : 11
Divize mladších žaček
28.5. 09:00
OT025
Holečkova - Litovel
14 : 4
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
10.10. 09:00
OB016
Senice - Olomouc
14 : 22
2.10. 15:30
OB015
V. Bystřice - Olomouc
20 : 31
18.9. 09:30
OB008
Litovel - Olomouc
16 : 16
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
16.10. 10:15
OD021
Zora Olomouc - Zlín "B"
34 : 12
5.9. 10:00
OD003
DHK Litovel - Žeravice
9 : 30
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
17.10. 09:00
OF025
Házená Uničov - Senice na Hané
20 : 3
10.10. 09:00
OF021
Senice na Hané - UP HSC Olomouc
13 : 17
2.10. 14:00
OF020
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
29 : 5
2.10. 09:00
OF018
Házená Uničov - Šumperk
14 : 12
18.9. 08:30
OF010
Litovel - Olomouc
18 : 15
12.9. 15:00
OF007
UP HSC Olomouc - Litovel
9 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.