Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.10. 17:00
AC022
VŠ Plzeň - Bohemians
32 : 23
10.10. 16:30
AC013
Bolevec - Ledeč n.S.
25 : 25
2.liga mužů SVČ
23.10. 17:00
AD029
Ústí n.L. - Náchod "B"
30 : 23
Žákovská liga starších žáků
13.2. 15:00
AO106
Košutka - HK KP Brno
16 : 21
13.2. 14:00
AO105
Talent A - Ostrava A
25 : 19
13.2. 11:30
AO103
Ostrava A - Košutka
26 : 18
13.2. 10:00
AO102
Ostrava A - HK KP Brno
20 : 11
12.12. 17:20
AO015
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
12.12. 16:40
AO014
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
12.12. 16:00
AO013
Karviná A - Olomouc
20 : 5
12.12. 15:20
AO012
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
12.12. 14:00
AO010
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.liga žen Č
19.9. 15:00
AS007
Tachov STD - Astra STD
18 : 31
Český pohár žen
4.9. 17:00
AY001
HC Plzeň - Kobylisy
19 : 30
ZČ liga muži
5.6. 18:00
A90
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
4.6. 14:15
A86
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
15.5. 17:00
A73
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 23
8.5. 18:00
A68
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy
19 : 19
3.5. 18:00
A61 - 31.ZŠ
TJ Loko Plzeň - Třemošná
23 : 16
17.4. 15:00
A60
Třemošná - Košutka B
25 : 16
31.10. 11:00
A43
Plzenec "B" - Třemošná
18 : 21
2.10. 14:45
A23
Šťáhlavy - VŠ Plzeň "B"
16 : 15
25.9. 17:00
A18
Rokycany "B" - Šťáhlavy
17 : 15
24.9. 19:00
A19
VŠ Plzeň "B" - Bolevec "B"
19 : 18
10.9. 19:00
A10
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "A"
23 : 18
ZČ liga starší žáci
19.4. 16:30
D38
HC Plzeň - VŠ Plzeň
18 : 19
21.10. 16:30
D028
Košutka - HC Plzeň
28 : 11
6.9. 16:30
D03
HC Plzeň - HK Rokycany
35 : 8
ZČ liga starší žákyně
24.10. 13:00
E022
DHC Plzeň A - Tachov "A"
25 : 15
24.10. 12:00
E015
DHC Plzeň B - Tachov "A"
11 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.