Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 17:00
AF121
Zubří jun. - Přerov "B"
41 : 24
30.4. 17:30
AF125
Vsetín - Napajedla
31 : 34
2.4. 16:00
AF106
Trnávka - Vsetín
30 : 22
26.3. 10:30
AF097
V. Bystřice - Přerov "B"
28 : 20
20.3. 17:00
AF092
Olomouc - Napajedla
39 : 30
5.3. 17:30
AF086
Vsetín - V. Bystřice
24 : 23
12.12. 17:00
AF066
Zubří jun. - Trnávka
33 : 26
28.11. 17:00
AF049
L.Zubří - Přerov "B"
32 : 28
23.10. 18:00
AF028
Paskov - Zubří jun.
32 : 23
9.10. 18:00
AF014
Havířov - Trnávka
26 : 28
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG128
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
1.5. 15:00
AG121
Zubří - Bohunice
45 : 31
12.2. 09:00
AG071
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
20.11. 16:45
AG066
Zubří - Dukla
25 : 26
7.11. 15:00
AG035
Karviná - Frýdek-Místek
39 : 29
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
27.3. 14:30
AI097
V. Bystřice - Přerov
35 : 19
19.3. 12:00
AI092
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
5.3. 15:30
AI086
Vsetín - V. Bystřice
31 : 39
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
1.5. 13:00
AK121
Zubří - Brno
32 : 21
26.2. 16:00
AK083
Kopřivnice - Zlín
38 : 19
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
7.11. 17:00
AK035
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
2.liga mladších dorostenců M
27.3. 12:30
AM097
V. Bystřice - Kostelec n.H.
29 : 26
19.3. 14:00
AM092
STM Olomouc - Napajedla
41 : 15
2.liga žen M
16.4. 18:30
AT113
Karviná - Bohunice
35 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 16:30
AX113
Karviná - Bohunice
24 : 28
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
SML Muži
10.4. 17:30
NA101
Nový Jičín - Suchdol n/O
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.