Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Rozpis soutěže
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 17:00
AF121
Zubří jun. - Přerov "B"
41 : 24
30.4. 17:30
AF125
Vsetín - Napajedla
31 : 34
2.4. 16:00
AF106
Trnávka - Vsetín
30 : 22
26.3. 10:30
AF097
V. Bystřice - Přerov "B"
28 : 20
20.3. 17:00
AF092
Olomouc - Napajedla
39 : 30
5.3. 17:30
AF086
Vsetín - V. Bystřice
24 : 23
12.12. 17:00
AF066
Zubří jun. - Trnávka
33 : 26
28.11. 17:00
AF049
L.Zubří - Přerov "B"
32 : 28
23.10. 18:00
AF028
Paskov - Zubří jun.
32 : 23
9.10. 18:00
AF014
Havířov - Trnávka
26 : 28
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG128
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
1.5. 15:00
AG121
Zubří - Bohunice
45 : 31
12.2. 09:00
AG071
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
20.11. 16:45
AG066
Zubří - Dukla
25 : 26
7.11. 15:00
AG035
Karviná - Frýdek-Místek
39 : 29
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
27.3. 14:30
AI097
V. Bystřice - Přerov
35 : 19
19.3. 12:00
AI092
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
5.3. 15:30
AI086
Vsetín - V. Bystřice
31 : 39
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
1.5. 13:00
AK121
Zubří - Brno
32 : 21
26.2. 16:00
AK083
Kopřivnice - Zlín
38 : 19
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
7.11. 17:00
AK035
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
2.liga mladších dorostenců M
27.3. 12:30
AM097
V. Bystřice - Kostelec n.H.
29 : 26
19.3. 14:00
AM092
STM Olomouc - Napajedla
41 : 15
2.liga žen M
16.4. 18:30
AT113
Karviná - Bohunice
35 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 16:30
AX113
Karviná - Bohunice
24 : 28
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
SML Muži
10.4. 17:30
NA101
Nový Jičín - Suchdol n/O
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Měnín - Zlín "B"
6 : 29
video
online
Žeravice - Hodonín
26 : 20
video
online
DHK Litovel - Kunovice
12 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
10
0
0
291 : 145
20
2
Kunovice
10
7
0
3
233 : 172
12
3
Žeravice
10
6
0
4
262 : 182
12
4
Hodonín
10
5
0
5
236 : 162
10
5
DHK Litovel
10
2
0
8
109 : 259
4
6
Měnín
10
0
0
10
66 : 277
0
Tabulka střelců
Magda Kašpárková
SK Žeravice
95
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
78
Eva Valová
SHK Kunovice
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
15
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
11
Jana Zbořilová
HK Hodonín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Veronika Šupíková
HK Hodonín
12
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.