Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 17:00
AF121
Zubří jun. - Přerov "B"
41 : 24
30.4. 17:30
AF125
Vsetín - Napajedla
31 : 34
2.4. 16:00
AF106
Trnávka - Vsetín
30 : 22
26.3. 10:30
AF097
V. Bystřice - Přerov "B"
28 : 20
20.3. 17:00
AF092
Olomouc - Napajedla
39 : 30
5.3. 17:30
AF086
Vsetín - V. Bystřice
24 : 23
12.12. 17:00
AF066
Zubří jun. - Trnávka
33 : 26
28.11. 17:00
AF049
L.Zubří - Přerov "B"
32 : 28
23.10. 18:00
AF028
Paskov - Zubří jun.
32 : 23
9.10. 18:00
AF014
Havířov - Trnávka
26 : 28
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG128
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
1.5. 15:00
AG121
Zubří - Bohunice
45 : 31
12.2. 09:00
AG071
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
20.11. 16:45
AG066
Zubří - Dukla
25 : 26
7.11. 15:00
AG035
Karviná - Frýdek-Místek
39 : 29
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
27.3. 14:30
AI097
V. Bystřice - Přerov
35 : 19
19.3. 12:00
AI092
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
5.3. 15:30
AI086
Vsetín - V. Bystřice
31 : 39
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
1.5. 13:00
AK121
Zubří - Brno
32 : 21
26.2. 16:00
AK083
Kopřivnice - Zlín
38 : 19
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
7.11. 17:00
AK035
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
2.liga mladších dorostenců M
27.3. 12:30
AM097
V. Bystřice - Kostelec n.H.
29 : 26
19.3. 14:00
AM092
STM Olomouc - Napajedla
41 : 15
2.liga žen M
16.4. 18:30
AT113
Karviná - Bohunice
35 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 16:30
AX113
Karviná - Bohunice
24 : 28
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
SML Muži
10.4. 17:30
NA101
Nový Jičín - Suchdol n/O
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Šumperk
25 : 9
video
online
Žeravice - Litovel
18 : 19
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
20 : 3
video
online
UP HSC Olomouc - Olomouc
7 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
7
7
0
0
187 : 44
14
2
Litovel
7
6
0
1
113 : 78
12
3
Olomouc
7
5
0
2
135 : 104
10
4
Žeravice
7
4
0
3
121 : 100
8
5
Házená Uničov
7
3
0
4
82 : 110
6
6
UP HSC Olomouc
7
2
0
5
69 : 128
4
7
Šumperk
7
1
0
6
84 : 121
2
8
Senice na Hané
7
0
0
7
53 : 159
-4
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
60
Tomáš Kršek
Házená Uničov
44
Erik Mader
SK Žeravice
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
8
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
8
Erik Mader
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Fišer
Senice na Hané
10
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
8
Martin Šmíd
TJ Šumperk
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.