Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Rozpis soutěže
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 14:00
AE113
Zlín - Prostějov
41 : 29
5.2. 14:30
AE061
Zlín - H.Brod
33 : 30
28.11. 15:00
AE050
Zlín - Maloměřice
40 : 32
24.10. 10:00
AE028
Zlín - Bohunice
34 : 20
2.liga mužů SM
19.3. 13:00
AF096
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
20.2. 11:00
AF076
Napajedla - Holešov
27 : 24
14.11. 10:30
AF042
V. Bystřice - Holešov
24 : 15
2.liga starších dorostenců M
17.4. 11:45
AI120
Luhačovice - Hranice
28 : 43
9.4. 12:00
AI113
Zlín - Prostějov
46 : 29
19.3. 11:00
AI096
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
5.3. 10:30
AI087
Hranice - Zlín
31 : 28
12.12. 14:30
AI061
Zlín - Přerov
35 : 27
28.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
41 : 22
14.11. 14:30
AI042
V. Bystřice - Hranice
25 : 18
24.10. 08:00
AI028
Zlín - Luhačovice
33 : 23
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 10:00
AK113
Zlín - Prostějov
25 : 27
16.3. 17:00
AK087
Hranice - Zlín
28 : 20
12.12. 12:30
AK061
Zlín - Brno
31 : 29
28.11. 17:00
AK050
Zlín - Maloměřice
28 : 21
24.10. 12:00
AK028
Zlín - Zubří
18 : 35
2.liga mladších dorostenců M
20.2. 09:00
AM076
Napajedla - HK Ivančice
15 : 21
14.11. 12:30
AM042
V. Bystřice - HK Ivančice
37 : 27
Žákovská liga starších žáků
27.3. 15:30
AO164
Talent A - Zubří A
19 : 19
27.3. 13:50
AO162
Karviná A - Talent A
26 : 20
27.3. 12:10
AO160
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
27.3. 10:30
AO158
Zubří A - Karviná A
15 : 22
27.3. 08:50
AO156
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
2.liga žen M
27.2. 11:45
AT078
Veselí B - Kunovice
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 17:30
AX079
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
27.2. 10:00
AX078
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Měnín - Zlín "B"
6 : 29
video
online
Žeravice - Hodonín
26 : 20
video
online
DHK Litovel - Kunovice
12 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
10
0
0
291 : 145
20
2
Kunovice
10
7
0
3
233 : 172
12
3
Žeravice
10
6
0
4
262 : 182
12
4
Hodonín
10
5
0
5
236 : 162
10
5
DHK Litovel
10
2
0
8
109 : 259
4
6
Měnín
10
0
0
10
66 : 277
0
Tabulka střelců
Magda Kašpárková
SK Žeravice
95
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
78
Eva Valová
SHK Kunovice
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
15
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
11
Jana Zbořilová
HK Hodonín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Veronika Šupíková
HK Hodonín
12
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.