Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 14:00
AE113
Zlín - Prostějov
41 : 29
5.2. 14:30
AE061
Zlín - H.Brod
33 : 30
28.11. 15:00
AE050
Zlín - Maloměřice
40 : 32
24.10. 10:00
AE028
Zlín - Bohunice
34 : 20
2.liga mužů SM
19.3. 13:00
AF096
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
20.2. 11:00
AF076
Napajedla - Holešov
27 : 24
14.11. 10:30
AF042
V. Bystřice - Holešov
24 : 15
2.liga starších dorostenců M
17.4. 11:45
AI120
Luhačovice - Hranice
28 : 43
9.4. 12:00
AI113
Zlín - Prostějov
46 : 29
19.3. 11:00
AI096
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
5.3. 10:30
AI087
Hranice - Zlín
31 : 28
12.12. 14:30
AI061
Zlín - Přerov
35 : 27
28.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
41 : 22
14.11. 14:30
AI042
V. Bystřice - Hranice
25 : 18
24.10. 08:00
AI028
Zlín - Luhačovice
33 : 23
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 10:00
AK113
Zlín - Prostějov
25 : 27
16.3. 17:00
AK087
Hranice - Zlín
28 : 20
12.12. 12:30
AK061
Zlín - Brno
31 : 29
28.11. 17:00
AK050
Zlín - Maloměřice
28 : 21
24.10. 12:00
AK028
Zlín - Zubří
18 : 35
2.liga mladších dorostenců M
20.2. 09:00
AM076
Napajedla - HK Ivančice
15 : 21
14.11. 12:30
AM042
V. Bystřice - HK Ivančice
37 : 27
Žákovská liga starších žáků
27.3. 15:30
AO164
Talent A - Zubří A
19 : 19
27.3. 13:50
AO162
Karviná A - Talent A
26 : 20
27.3. 12:10
AO160
N. Veselí - Karviná A
7 : 31
27.3. 10:30
AO158
Zubří A - Karviná A
15 : 22
27.3. 08:50
AO156
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
2.liga žen M
27.2. 11:45
AT078
Veselí B - Kunovice
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 17:30
AX079
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
27.2. 10:00
AX078
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim-odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Luhačovice
31 : 21
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
video
online
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
277 : 143
20
2
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
218 : 200
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
233 : 247
10
4
Hranice
10
4
1
5
200 : 202
7
5
Napajedla
10
3
1
6
200 : 228
7
6
Sokol HC Přerov
10
1
0
9
162 : 270
2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
81
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
7
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.