Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 10:30
AE122
Ivančice - V. Meziříčí
21 : 17
16.4. 15:00
AE119
V. Meziříčí - Hustopeče
24 : 32
2.4. 15:00
AE104
Prostějov - Juliánov
31 : 29
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
28.11. 16:00
AE052
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 23
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
24.10. 17:00
AE027
Juliánov - V. Meziříčí
18 : 27
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
36 : 27
2.liga mužů SM
7.5. 13:45
AF127
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
27.3. 11:00
AF102
Napajedla - Havířov
33 : 28
20.3. 10:30
AF095
Holešov - Vsetín
32 : 25
12.12. 10:30
AF064
V. Bystřice - Havířov
31 : 20
5.12. 10:00
AF059
Napajedla - Vsetín
29 : 29
20.11. 11:00
AF043
Přerov "B" - Holešov
32 : 28
17.10. 10:30
AF020
V. Bystřice - Vsetín
28 : 22
1.liga starších dorostenců
16.10. 11:00
AG019
Bohunice - N.Veselí
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:00
AI127
Přerov - Zlín
25 : 34
2.4. 13:00
AI104
Prostějov - Rožnov p/R
27 : 36
27.2. 14:00
AI082
Hranice - Rožnov p/R
33 : 26
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
12.12. 14:30
AI064
V. Bystřice - Prostějov
34 : 24
20.11. 09:00
AI043
Přerov - Hranice
26 : 33
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
23.10. 13:00
AI025
Prostějov - Přerov
38 : 32
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
1.liga mladších dorostenců M
2.4. 17:00
AK104
Prostějov - Frýdek-Místek
29 : 35
27.2. 12:30
AK082
Hranice - Frýdek-Místek
23 : 31
20.2. 12:30
AK074
Zlín - N.Veselí
18 : 29
14.11. 13:00
AK039
Zlín - Karviná
11 : 25
23.10. 17:00
AK025
Prostějov - Brno
35 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
video
online
Žeravice - Hodonín
12 : 25
video
online
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
8
0
2
190 : 97
16
2
Zlín
10
8
0
2
160 : 85
16
3
Hodonín
10
8
0
2
153 : 110
16
4
Uherské Hradiště
10
3
0
7
128 : 159
6
5
Žeravice
10
3
0
7
100 : 194
6
6
Veselí n.M.
10
0
0
10
69 : 155
-4
Tabulka střelců
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
74
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
65
Diana Řezníčková
DHK Zora Olomouc
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
14
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
9
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Váverková
HK Hodonín
8
Vendula Vařechová
HC Zlín
6
Monika Oravcová
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.