Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
37
Tomáš Bartoň
HC Zlín B
28
Mikuláš Bartošík
Slávia Uherské Hradiště
3
Adam Bazel
HC Zlín B
18
Adam Blaťák
TJ Cement Hranice
10
Přemysl Bucek
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Tomáš Buksa
TJ Cement Hranice
28
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
7
Lukáš Caudr
Slávia Uherské Hradiště
6
Daniel Čamek
HC Zlín B
9
Michal Dvořák
HC Zlín B
2
Michal Esender
Slávia Uherské Hradiště
28
Vlastimil Fabík
HC Zlín B
3
Radim Hercík
TJ Cement Hranice
5
Petr Herman
HC Zlín B
38
Lukáš Herzán
TJ Bystřice pod Hostýnem
3
Lukáš Hrabec
Slavia Fatra Napajedla
1
Vojtěch Hrnčíř
Slavia Fatra Napajedla
3
Josef Hřib
Slávia Uherské Hradiště
2
Tomáš Hubík
TJ Bystřice pod Hostýnem
1
Jiří Chadim
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
36
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
6
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
25
Simona Konečná
SK Velká Bystřice B
2
Michal Koukal
Slavia Fatra Napajedla
32
Petr Krajča
HC Zlín B
9
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
47
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
34
Jan Kuzma
Slávia Uherské Hradiště
5
David Lefan
HC Zlín B
1
Tomáš Maceášik
SK Velká Bystřice B
1
Václav Macháček
TJ Cement Hranice
4
Martin Matyska
TJ Bystřice pod Hostýnem
7
Lucie Mikulášková
SK Velká Bystřice B
1
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
20
Adam Novák
Slávia Uherské Hradiště
6
Filip Novák
Slávia Uherské Hradiště
1
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.