Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
44
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
15
Lucie Bubláková
HC Zlín
22
Dominika Bystřická
HK Veselí n.M.
10
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
38
Kateřina Dokoupilová
DHK Zora - Holečkova
1
Jana Doležalová
DHK Zora Olomouc
32
Karolína Dolinová
HC Zlín
14
Tereza Fialová
DHK Zora Olomouc
27
Vendula Fritschová
DHK Zora Olomouc
31
Simona Fryčáková
DHK Zora Olomouc
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
54
Vendula Fryčáková
DHK Zora Olomouc
33
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
42
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Jana Habartová
DHK Uherské Hradiště
9
Dominika Hamrlová
TJ Jiskra Otrokovice
1
Lucie Hlaváčková
HK Veselí n.M.
14
Petra Horňáková
HC Zlín
14
Karolína Hradilová
DHK Zora - Holečkova
11
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
51
Veronika Chuťková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
40
Dominika Janáčová
HC Zlín
5
Lucie Jašková
TJ Jiskra Otrokovice
4
Monika Jurečková
DHK Zora - Holečkova
15
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
32
Kamila Kočí
DHK Uherské Hradiště
8
Kristýna Kolářová
DHK Zora Olomouc
1
Michaela Kolářová
HC Zlín
39
Markéta Kořistková
DHK Zora Olomouc
7
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
43
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Michaela Kučerová
HC Zlín
34
Adéla Kummerová
DHK Zora - Holečkova
9
Sabina Kutálková
DHK Uherské Hradiště
2
Terezie Kužilková
TJ Jiskra Otrokovice
15
Karolína Letochová
HC Zlín
20
Anežka Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.