Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
72
Monika Bajerová
SK Žeravice
8
Nikola Bártová
SK Žeravice
11
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
25
Hana Čecháková
SK Žeravice
34
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
57
Jana Doležalová
DHK Zora Olomouc
34
Simona Dostálová
DHK Litovel
30
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
5
Tereza Fialová
DHK Zora Olomouc
24
Vendula Fritschová
DHK Zora Olomouc
47
Simona Fryčáková
DHK Zora Olomouc
23
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
48
Vendula Fryčáková
DHK Zora Olomouc
36
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
81
Kateřina Glacová
SK Žeravice
25
Jana Habartová
DHK Uherské Hradiště
20
Nikola Hamplová
DHK Litovel
29
Dominika Hamrlová
TJ Jiskra Otrokovice
4
Veronika Holčíková
HC Zlín B
12
Jitka Holubová
HC Zlín B
34
Veronika Chuťková
TJ Jiskra Otrokovice
10
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
47
Lucie Jašková
TJ Jiskra Otrokovice
12
Magda Kašpárková
SK Žeravice
29
Kamila Kočí
DHK Uherské Hradiště
9
Markéta Kořistková
DHK Zora Olomouc
7
Tereza Kosíková
SK Žeravice
20
Lucie Kosová
DHK Litovel
1
Jana Krajčová
HC Zlín B
25
Tereza Krajčová
HC Zlín B
33
Markéta Krylová
DHK Litovel
3
Barbora Kryšková
HC Zlín B
1
Terezie Kužilková
TJ Jiskra Otrokovice
31
Alexandra Mačáková
SK Žeravice
14
Adriana Míšová
DHK Zora Olomouc
52
Kristýna Mráčková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Vendula Mrázková
TJ Jiskra Otrokovice
7
Kristýna Mudříková
HC Zlín B
9
Adéla Nováková
SK Žeravice
18
Další
Předchozí kola
podzim odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
36 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
41 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
377 : 114
20
2
Otrokovice
10
7
0
3
233 : 206
14
3
DHK Uherské Hradiště
10
7
0
3
260 : 187
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
215 : 211
8
5
Žeravice
10
2
0
8
170 : 251
4
6
DHK Litovel
10
0
0
10
72 : 358
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
81
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
72
Lucie Sklenářová
DHK Zora Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
18
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
14
Barbora Opletalová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Zuzana Urbancová
HC Zlín B
10
Michaela Pavlíčková
DHK Litovel
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.