Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Lucie Bajerová
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Monika Bajerová
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Brablcová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Renáta Čecháková
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Dlabajová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Fuksová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Anna Gajdošíková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Glogarová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Jana Habartová
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Petra Herzogová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Hlúpikova
HK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Kočí
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Konůpková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Lapčíková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Lednická
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Marášková
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Monika Oravcová
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Tereza Rybnikářová
HK Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Diana Řezníčková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Soukupová
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Tejnská
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Tkadlecová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Vařechová
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Dominika Váverková
HK Hodonín
8 - 0 - 0 - 4
Ellen Zamazalová
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Marie Zrůnová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
video
online
Žeravice - Hodonín
12 : 25
video
online
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
8
0
2
190 : 97
16
2
Zlín
10
8
0
2
160 : 85
16
3
Hodonín
10
8
0
2
153 : 110
16
4
Uherské Hradiště
10
3
0
7
128 : 159
6
5
Žeravice
10
3
0
7
100 : 194
6
6
Veselí n.M.
10
0
0
10
69 : 155
-4
Tabulka střelců
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
74
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
65
Diana Řezníčková
DHK Zora Olomouc
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
14
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
9
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Váverková
HK Hodonín
8
Vendula Vařechová
HC Zlín
6
Monika Oravcová
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.