Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Blaťák
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kuzma
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šimek
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Chadim
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Josef Hřib
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Herzán
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8 - 0 - 0 - 4
Marek Maitner
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Michal Esender
Slávia Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Michal Koukal
Slavia Fatra Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Mikuláš Bartošík
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Tichoň
Slávia Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Petr Herman
HC Zlín B
2 - 0 - 0 - 1
Přemysl Bucek
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Radim Hercík
TJ Cement Hranice
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Piňko
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Tydlačka
HC Zlín B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Buksa
TJ Cement Hranice
6 - 0 - 1 - 3
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8 - 0 - 0 - 4
Václav Tutsch
HC Zlín B
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
2 - 0 - 0 - 1
Viet Anh Nguyen
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Mikulec
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Vlk
HC Zlín B
4 - 0 - 0 - 2
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.