Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Kummerová
DHK Zora - Holečkova
4 - 0 - 0 - 2
Adriana Míšová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12 - 0 - 0 - 6
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Opletalová
DHK Zora Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12 - 0 - 0 - 6
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12 - 0 - 1 - 1
Diana Schröderová
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Hamrlová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Bystřická
HK Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Janáčová
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Jana Habartová
DHK Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Hradilová
DHK Zora - Holečkova
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Letochová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Sklenářová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Sekaninová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Kolářová
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Kučerová
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
10 - 0 - 0 - 5
Monika Kříčková
HC Zlín
10 - 0 - 1 - 5
Natálie Marášková
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Petra Horňáková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Sabina Kutálková
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Simona Fryčáková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Fialová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Mladenova
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Terezie Kužilková
TJ Jiskra Otrokovice
4 - 0 - 0 - 2
Vendula Fryčáková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Fritschová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Pálková
TJ Jiskra Otrokovice
4 - 0 - 0 - 2
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.