Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Antl
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22 - 0 - 2 - 6
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
8 - 0 - 0 - 4
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
6 - 0 - 0 - 3
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jan Fencl
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Martin Fojtík
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Adam Gardián
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Havran
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Hudeček
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
10 - 0 - 1 - 5
Michal Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Kumšta
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Alex Mahdal
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Petr Machovčák
HC Zlín
8 - 0 - 1 - 4
Vojtěch Majer
SK Velká Bystřice
8 - 0 - 0 - 4
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18 - 0 - 1 - 9
Jan Mrázek
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
František Nábělek
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Němec
TJ STM Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Nesvadba
Sokol II.Prostějov
14 - 0 - 1 - 7
Adam Rafaj
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Marek Sedlařík
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Slovák
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22 - 0 - 1 - 11
Jan Svobodník
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Šiška
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Petr Škobrtal
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Martin Švehla
TJ STM Olomouc
12 - 0 - 0 - 6
Patrik Talaš
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Václavík
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Vích
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Libor Výmola
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
David Žák
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
video
online
Litovel - Olomouc
22 : 30
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
8
1
1
263 : 204
17
2
Zlín
10
7
1
2
292 : 215
15
3
Sokol II.Prostějov
10
6
1
3
249 : 264
13
4
Luhačovice
10
4
1
5
278 : 277
9
5
V. Bystřice
10
3
0
7
245 : 293
6
6
Litovel
10
0
0
10
216 : 290
0
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
96
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
93
Michal Surma
SK Velká Bystřice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
21
Pavel Václavík
HC Zlín
11
David Číhal
Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.