Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Talla
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16 - 0 - 0 - 8
David Hošek
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Erik Javořík
Sokol HC Přerov
10 - 0 - 0 - 5
Filip Herda
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
12 - 0 - 1 - 6
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
6 - 0 - 0 - 3
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šoustal
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kunz
Slavia Fatra Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Jan Rozumek
Slavia Fatra Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Jaromír Horký
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
6 - 0 - 0 - 3
Libor Výmola
Sokol II.Prostějov
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Šůstek
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18 - 0 - 0 - 9
Michal Zapletal
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Koukal
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Michal Svoboda
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Špalek
Sokol HC Přerov
4 - 0 - 0 - 2
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Macík
Sokol HC Přerov
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Václavík
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Petr Pacovský
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Nesvadba
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Zavadil
Slavia Fatra Napajedla
12 - 0 - 1 - 6
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Zbyněk Krahulík
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Předchozí kola
podzim-odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Luhačovice
31 : 21
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
video
online
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
277 : 143
20
2
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
218 : 200
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
233 : 247
10
4
Hranice
10
4
1
5
200 : 202
7
5
Napajedla
10
3
1
6
200 : 228
7
6
Sokol HC Přerov
10
1
0
9
162 : 270
2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
81
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
7
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.