Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Samuel Emereoha
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
194
Starty
Žákovská liga starších žáků
12.12. [AO013]
Karviná A - Olomouc
20 : 5
0 branek
12.12. [AO011]
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
0 branek
12.12. [AO007]
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
0 branek
12.12. [AO005]
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
1 branek
12.12. [AO002]
Talent A - Olomouc
17 : 6
0 branek
Středomoravská liga starších žáků
04.06. [OJ030]
Litovel - Olomouc
22 : 30
1 branek
29.05. [OJ025]
Olomouc - Zlín
25 : 22
0 branek
22.05. [OJ024]
Olomouc - Luhačovice
31 : 30
8 branek
14.05. [OJ020]
Sokol II.Prostějov - Olomouc
21 : 18
5 branek
07.05. [OJ017]
Olomouc - V. Bystřice
28 : 15
1 branek
01.05. [OJ015]
Olomouc - Litovel
25 : 18
2 branek
16.04. [OJ010]
Zlín - Olomouc
18 : 18
1 branek
10.04. [OJ009]
Luhačovice - Olomouc
24 : 31
3 branek
02.04. [OJ005]
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
7 branek
26.03. [OJ002]
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
4 branek
Středomoravská liga mladších žáků
04.06. [ON030]
Litovel - Olomouc
15 : 21
9 branek
29.05. [ON025]
Olomouc - Zlín
23 : 19
10 branek
22.05. [ON024]
Olomouc - Luhačovice
21 : 15
6 branek
14.05. [ON020]
Prostějov - Olomouc
6 : 18
7 branek
07.05. [ON017]
Olomouc - V. Bystřice
19 : 24
9 branek
01.05. [ON015]
Olomouc - Litovel
13 : 20
6 branek
16.04. [ON010]
Zlín - Olomouc
14 : 17
7 branek
10.04. [ON009]
Luhačovice - Olomouc
23 : 28
18 branek
02.04. [ON005]
Olomouc - Prostějov
14 : 12
8 branek
26.03. [ON002]
V. Bystřice - Olomouc
25 : 12
6 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
06.11. [OB030]
Olomouc - V. Bystřice
30 : 19
1 branek
23.10. [OB023]
Olomouc - Litovel
33 : 23
6 branek
16.10. [OB021]
Šumperk - Olomouc
11 : 31
2 branek
10.10. [OB016]
Senice - Olomouc
14 : 22
0 branek
18.09. [OB008]
Litovel - Olomouc
16 : 16
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim-odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Luhačovice
31 : 21
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
video
online
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
277 : 143
20
2
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
218 : 200
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
233 : 247
10
4
Hranice
10
4
1
5
200 : 202
7
5
Napajedla
10
3
1
6
200 : 228
7
6
Sokol HC Přerov
10
1
0
9
162 : 270
2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
81
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
7
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.