Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Zbránek
Post
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
46
Počet branek
164
Starty
Extraliga
02.04. [AA165]
Třeboň - Přerov
25 : 22
3 branek
25.03. [AA127]
Přerov - Dukla
28 : 41
1 branek
18.03. [AA121]
Jičín - Přerov
37 : 24
3 branek
26.02. [AA109]
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
3 branek
20.02. [AA103]
Přerov - Plzeň
24 : 38
4 branek
06.02. [AA091]
Přerov - Třeboň
34 : 30
7 branek
12.12. [AA085]
Karviná - Přerov
40 : 25
0 branek
21.11. [AA067]
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
3 branek
13.11. [AA061]
Dukla - Přerov
44 : 26
1 branek
10.11. [AA055]
Přerov - Jičín
29 : 27
1 branek
31.10. [AA049]
Brno - Přerov
29 : 25
3 branek
24.10. [AA043]
Přerov - Kopřivnice
25 : 30
1 branek
17.10. [AA037]
Plzeň - Přerov
40 : 25
5 branek
13.10. [AA031]
Přerov - Lovosice
26 : 33
5 branek
09.10. [AA025]
Třeboň - Přerov
26 : 25
3 branek
03.10. [AA019]
Přerov - Karviná
34 : 40
2 branek
26.09. [AA013]
Přerov - Hranice
23 : 27
2 branek
19.09. [AA007]
Přerov - Zubří
24 : 28
1 branek
12.09. [AA001]
Frýdek-Místek - Přerov
22 : 33
3 branek
1.liga mužů
07.05. [AB132]
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
0 branek
01.05. [AB121]
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
38 : 35
5 branek
17.04. [AB120]
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
2 branek
10.04. [AB110]
Chodov - Bystřice p.H.
30 : 28
5 branek
03.04. [AB107]
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
0 branek
27.03. [AB099]
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
1 branek
20.03. [AB094]
Bystřice p.H. - Košutka
42 : 20
9 branek
16.03. [AB068]
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
2 branek
05.03. [AB088]
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
26 : 28
1 branek
27.02. [AB081]
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
2 branek
11.12. [AB066]
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
4 branek
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.