Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
David Novotný
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.3.2014
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
12.2. 15:00
AO118
Lovosice A - Bohunice
24 : 24
12.2. 12:30
AO116
Bohunice - Zubří A
24 : 30
12.2. 10:00
AO114
Jablonec - Bohunice
24 : 17
22.1. 14:40
AO079
Bohunice - N. Veselí
14 : 24
22.1. 13:00
AO077
Rožnov p/R - Bohunice
20 : 22
22.1. 11:20
AO075
Bohunice - Ostrava A
15 : 34
22.1. 08:50
AO072
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
11.12. 15:35
AO059
Zlín - Bohunice
20 : 15
11.12. 13:50
AO056
Chodov - Bohunice
13 : 23
11.12. 12:40
AO054
Bohunice - Strakonice A
22 : 15
11.12. 10:55
AO051
Bohunice - F.-Místek A
12 : 20
11.12. 09:10
AO048
Litovel - Bohunice
11 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
12.6. 12:30
LF103
SHC Maloměřice - Bohunice
20 : 64
4.6. 09:30
LF094
Bohunice - Nové Bránice
45 : 16
29.5. 15:00
LF109
Bohunice - D. Cerekev
47 : 27
20.5. 18:00
LF181
SK Kuřim - Bohunice
12 : 49
14.5. 09:30
LF170
Bohunice - V. Meziříčí
58 : 16
8.5. 09:00
LF116
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 52
30.4. 09:30
LF155
Bohunice - Juliánov
41 : 21
16.4. 09:30
LF154
Bohunice - Ivančice
41 : 20
10.4. 17:30
LF142
HK KP Brno - Bohunice
38 : 22
3.4. 14:30
LF139
Sokolnice - Bohunice
23 : 41
27.3. 14:30
LF129
Telnice - Bohunice
33 : 46
19.3. 09:30
LF124
Bohunice - N. Veselí
33 : 20
27.11. 13:30
LF063
Ivančice - Bohunice
23 : 43
20.11. 09:30
LF051
Bohunice - HK KP Brno
32 : 28
6.11. 09:30
LF038
Bohunice - Telnice
39 : 33
30.10. 09:30
LF090
Bohunice - SK Kuřim
37 : 17
24.10. 09:20
LF033
N. Veselí - Bohunice
35 : 35
22.10. 17:15
LF048
Bohunice - Sokolnice
44 : 11
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.