Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Radoslav Dočkal
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1957
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.8.2014
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
17.4. 13:50
AZ125
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
17.4. 12:20
AZ124
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
17.4. 09:00
AZ121
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
26.3. 14:50
AZ112
Zora Olomouc - Slavia
15 : 10
26.3. 13:10
AZ110
Liberec - Zora Olomouc
16 : 28
26.3. 09:50
AZ106
Zora Olomouc - Kobylisy II
17 : 16
5.3. 17:30
AZ094
Liberec - Zora Olomouc
9 : 21
5.3. 16:10
AZ092
Zora Olomouc - Kobylisy II
19 : 11
5.3. 14:25
AZ089
Zora Olomouc - Písek B
24 : 11
5.3. 12:05
AZ085
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
5.3. 09:00
AZ080
H. Brod - Zora Olomouc
12 : 19
12.2. 15:00
AZ064
Zora Olomouc - Hlučín
30 : 15
12.2. 11:30
AZ061
Karviná - Zora Olomouc
12 : 28
12.2. 09:00
AZ059
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
23.1. 13:15
AZ008
Zora Olomouc - J.Hradec A
26 : 21
23.1. 11:45
AZ006
Veselí n.M. - Zora Olomouc
20 : 17
23.1. 10:15
AZ004
Písek B - Zora Olomouc
12 : 23
23.1. 08:45
AZ002
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 13:30
AZA015
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
5.6. 10:30
AZA012
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
4.6. 16:45
AZA009
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
4.6. 12:45
AZA005
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
4.6. 10:45
AZA003
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
Středomoravská liga starších žaček
30.5. 19:00
OL029
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
28.5. 10:00
OL027
Veselí n.M. - Zora Olomouc
21 : 24
14.5. 10:15
OL021
Zora Olomouc - Zlín "A"
26 : 23
7.5. 10:15
OL017
Holečkova - Zora Olomouc
16 : 31
1.5. 11:00
OL014
Otrokovice - Zora Olomouc
10 : 40
16.4. 10:15
OL012
Zora Olomouc - Veselí n.M.
50 : 5
9.4. 10:15
OL007
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
27 : 16
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.