Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Martin Žůrek
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.3.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
1.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
38 : 35
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
10.4. 13:00
AB110
Chodov - Bystřice p.H.
30 : 28
3.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
27.3. 17:00
AB099
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
20.3. 10:30
AB094
Bystřice p.H. - Košutka
42 : 20
16.3. 18:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
27.2. 10:30
AB081
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
11.12. 15:00
AB066
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
5.12. 10:30
AB055
Kostelec n.H. - Bystřice p.H.
33 : 35
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
21.11. 17:00
AB044
Bystřice p.H. - Chodov
45 : 35
14.11. 16:30
AB041
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB028
Košutka - Bystřice p.H.
32 : 29
16.10. 17:00
AB022
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
43 : 29
10.10. 17:00
AB015
Jičín "B" - Bystřice p.H.
31 : 37
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
Český pohár mužů
19.9. 09:00
AN048
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.