Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Martin Kašný
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.3.2015
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA103
Senice - U.Hradiště
24 : 13
11.6. 15:00
OA129
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
4.6. 16:00
OA125
Žeravice - U.Hradiště
19 : 23
28.5. 14:00
OA116
U.Hradiště - Droždín
19 : 24
22.5. 10:30
OA114
Uničov - U.Hradiště
26 : 16
7.5. 17:00
OA102
U.Hradiště - Tatran Litovel B
24 : 30
1.5. 10:30
OA092
Dřevohostice - U.Hradiště
22 : 12
16.4. 15:00
OA089
U.Hradiště - Bystřice "B"
23 : 22
3.4. 10:30
OA076
U.Hradiště - Zlín B
24 : 29
26.3. 10:30
OA070
Kostelec B - U.Hradiště
32 : 24
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
video
online
Litovel - Olomouc
22 : 30
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
8
1
1
263 : 204
17
2
Zlín
10
7
1
2
292 : 215
15
3
Sokol II.Prostějov
10
6
1
3
249 : 264
13
4
Luhačovice
10
4
1
5
278 : 277
9
5
V. Bystřice
10
3
0
7
245 : 293
6
6
Litovel
10
0
0
10
216 : 290
0
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
96
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
93
Michal Surma
SK Velká Bystřice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
21
Pavel Václavík
HC Zlín
11
David Číhal
Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.