Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Janett Brandová
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.1.2015
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:30
AZ058
Velké Meziříčí - Otrokovice
23 : 21
13.2. 13:00
AZ056
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
13.2. 10:30
AZ054
VŠ Plzeň - Otrokovice
22 : 10
23.1. 15:15
AZ040
Most - Otrokovice
7 : 18
23.1. 13:00
AZ037
Otrokovice - HC Plzeň
15 : 9
23.1. 08:30
AZ031
Bohunice A - Otrokovice
20 : 13
Středomoravská liga starších žaček
30.5. 19:00
OL029
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
28.5. 10:00
OL026
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
21.5. 09:00
OL024
Holečkova - Otrokovice
34 : 17
14.5. 14:00
OL019
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
7.5. 11:15
OL018
Otrokovice - Veselí n.M.
14 : 31
20.4. 16:00
OL011
Zlín "A" - Otrokovice
29 : 17
9.4. 10:00
OL009
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
3.4. 10:15
OL004
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
29 : 23
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
video
online
Litovel - Olomouc
22 : 30
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
8
1
1
263 : 204
17
2
Zlín
10
7
1
2
292 : 215
15
3
Sokol II.Prostějov
10
6
1
3
249 : 264
13
4
Luhačovice
10
4
1
5
278 : 277
9
5
V. Bystřice
10
3
0
7
245 : 293
6
6
Litovel
10
0
0
10
216 : 290
0
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
96
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
93
Michal Surma
SK Velká Bystřice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
21
Pavel Václavík
HC Zlín
11
David Číhal
Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.