Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Janett Brandová
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.1.2015
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:30
AZ058
Velké Meziříčí - Otrokovice
23 : 21
13.2. 13:00
AZ056
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
13.2. 10:30
AZ054
VŠ Plzeň - Otrokovice
22 : 10
23.1. 15:15
AZ040
Most - Otrokovice
7 : 18
23.1. 13:00
AZ037
Otrokovice - HC Plzeň
15 : 9
23.1. 08:30
AZ031
Bohunice A - Otrokovice
20 : 13
Středomoravská liga starších žaček
30.5. 19:00
OL029
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
28.5. 10:00
OL026
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
21.5. 09:00
OL024
Holečkova - Otrokovice
34 : 17
14.5. 14:00
OL019
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
7.5. 11:15
OL018
Otrokovice - Veselí n.M.
14 : 31
20.4. 16:00
OL011
Zlín "A" - Otrokovice
29 : 17
9.4. 10:00
OL009
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
3.4. 10:15
OL004
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
29 : 23
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Holečkova
33 : 17
video
online
Kunovice - Měnín
36 : 5
video
online
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
9
0
1
335 : 126
18
2
Veselí n.M.
10
9
0
1
318 : 143
18
3
Holečkova
10
5
0
5
256 : 187
10
4
Hodonín
10
3
0
7
188 : 236
6
5
Kunovice
10
4
0
6
168 : 216
6
6
Měnín
10
0
0
10
26 : 383
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
73
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
59
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
18
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Radka Zemanová
DHK Zora - Holečkova
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
12
Vendula Zacheusová
Sokol Měnín
10
Veronika Šupíková
HK Hodonín
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.