Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Eva Šťastná
Mateřský klub
Senice na Hané
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.8.2014
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.10. 10:30
OA031
Senice - Kostelec B
18 : 29
Divize starší žáci
29.5. 09:00
OK027
Senice - Šumperk
17 : 14
Divize mladších žáků
11.6. 12:00
OP003
Senice na Hané - Horka nad Moravou
19 : 7
15.5. 12:00
OP020
Senice na Hané - UP HSC Olomouc
12 : 16
1.5. 12:00
OP013
Senice na Hané - Házená Uničov
4 : 17
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
17.11. 13:30
OB028
Senice - Litovel
14 : 32
30.10. 15:30
OB025
V. Bystřice - Senice
24 : 13
24.10. 09:00
OB022
Senice - Šumperk
19 : 12
10.10. 09:00
OB016
Senice - Olomouc
14 : 22
2.10. 09:30
OB013
Litovel - Senice
18 : 9
26.9. 09:00
OB010
Senice - V. Bystřice
23 : 6
18.9. 10:30
OB007
Šumperk - Senice
9 : 26
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
10.10. 09:00
OF021
Senice na Hané - UP HSC Olomouc
13 : 17
2.10. 08:30
OF017
Litovel - Senice na Hané
21 : 7
26.9. 09:00
OF013
Senice na Hané - V. Bystřice
3 : 33
18.9. 09:30
OF009
Šumperk - Senice na Hané
15 : 11
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Zlín
12 : 15
video
online
Žeravice - Hodonín
12 : 25
video
online
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
8
0
2
190 : 97
16
2
Zlín
10
8
0
2
160 : 85
16
3
Hodonín
10
8
0
2
153 : 110
16
4
Uherské Hradiště
10
3
0
7
128 : 159
6
5
Žeravice
10
3
0
7
100 : 194
6
6
Veselí n.M.
10
0
0
10
69 : 155
-4
Tabulka střelců
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
74
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
65
Diana Řezníčková
DHK Zora Olomouc
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
14
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
9
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Váverková
HK Hodonín
8
Vendula Vařechová
HC Zlín
6
Monika Oravcová
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.