Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Marian Šupík
Mateřský klub
HK Hodonín
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.3.2013
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.6. 17:00
LJ045
Bohunice - Hodonín
6 : 21
29.5. 13:45
LJ041
Třebíč - Hodonín
9 : 18
29.5. 12:30
LJ056
Hodonín - Třebíč
22 : 9
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
14.11. 09:00
LJ023
Hodonín - Měnín
25 : 8
6.11. 14:00
LJ015
Bohunice - Hodonín
13 : 23
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Divize starších žaček
5.5. 16:30
OM017
Hodonín - Měnín
36 : 4
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 12:30
OS030
Žeravice - Hodonín
12 : 25
29.5. 09:30
OS025
Hodonín - Uherské Hradiště
16 : 13
17.5. 16:30
OS024
Hodonín - Zlín
7 : 5
14.5. 09:00
OS020
Veselí n.M. - Hodonín
5 : 15
7.5. 09:30
OS017
Hodonín - Zora Olomouc
15 : 10
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
10.4. 10:15
OS002
Zora Olomouc - Hodonín
23 : 11
9.4. 10:00
OS009
Zlín - Hodonín
12 : 11
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
6.11. 10:45
OE029
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
6.11. 09:30
OI029
Hodonín - Zlín "A"
6 : 17
30.10. 09:00
OI027
Velká n.V. - Hodonín
7 : 15
23.10. 11:15
OI022
Kunovice - Hodonín
9 : 21
16.10. 09:30
OI021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 6
9.10. 09:00
OI017
Holečkova - Hodonín
10 : 15
2.10. 00:00
OI014
Zlín "A" - Hodonín
17 : 8
28.9. 09:00
OI002
Hodonín - Holečkova
15 : 6
18.9. 09:30
OI007
Hodonín - Kunovice
13 : 7
11.9. 09:00
OI006
Veselí n.M. - Hodonín
13 : 11
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.