Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Marian Šupík
Mateřský klub
HK Hodonín
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.3.2013
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.6. 17:00
LJ045
Bohunice - Hodonín
6 : 21
29.5. 13:45
LJ041
Třebíč - Hodonín
9 : 18
29.5. 12:30
LJ056
Hodonín - Třebíč
22 : 9
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
14.11. 09:00
LJ023
Hodonín - Měnín
25 : 8
6.11. 14:00
LJ015
Bohunice - Hodonín
13 : 23
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Divize starších žaček
5.5. 16:30
OM017
Hodonín - Měnín
36 : 4
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 12:30
OS030
Žeravice - Hodonín
12 : 25
29.5. 09:30
OS025
Hodonín - Uherské Hradiště
16 : 13
17.5. 16:30
OS024
Hodonín - Zlín
7 : 5
14.5. 09:00
OS020
Veselí n.M. - Hodonín
5 : 15
7.5. 09:30
OS017
Hodonín - Zora Olomouc
15 : 10
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
10.4. 10:15
OS002
Zora Olomouc - Hodonín
23 : 11
9.4. 10:00
OS009
Zlín - Hodonín
12 : 11
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
6.11. 10:45
OE029
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
6.11. 09:30
OI029
Hodonín - Zlín "A"
6 : 17
30.10. 09:00
OI027
Velká n.V. - Hodonín
7 : 15
23.10. 11:15
OI022
Kunovice - Hodonín
9 : 21
16.10. 09:30
OI021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 6
9.10. 09:00
OI017
Holečkova - Hodonín
10 : 15
2.10. 00:00
OI014
Zlín "A" - Hodonín
17 : 8
28.9. 09:00
OI002
Hodonín - Holečkova
15 : 6
18.9. 09:30
OI007
Hodonín - Kunovice
13 : 7
11.9. 09:00
OI006
Veselí n.M. - Hodonín
13 : 11
Další
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
video
online
Litovel - Olomouc
22 : 30
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
8
1
1
263 : 204
17
2
Zlín
10
7
1
2
292 : 215
15
3
Sokol II.Prostějov
10
6
1
3
249 : 264
13
4
Luhačovice
10
4
1
5
278 : 277
9
5
V. Bystřice
10
3
0
7
245 : 293
6
6
Litovel
10
0
0
10
216 : 290
0
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
96
Stanislav Kašpárek
TJ STM Olomouc
93
Michal Surma
SK Velká Bystřice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
21
Pavel Václavík
HC Zlín
11
David Číhal
Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Surma
SK Velká Bystřice
22
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
22
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.