Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Marian Šupík
Mateřský klub
HK Hodonín
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.3.2013
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.6. 17:00
LJ045
Bohunice - Hodonín
6 : 21
29.5. 13:45
LJ041
Třebíč - Hodonín
9 : 18
29.5. 12:30
LJ056
Hodonín - Třebíč
22 : 9
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
14.11. 09:00
LJ023
Hodonín - Měnín
25 : 8
6.11. 14:00
LJ015
Bohunice - Hodonín
13 : 23
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Divize starších žaček
5.5. 16:30
OM017
Hodonín - Měnín
36 : 4
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 12:30
OS030
Žeravice - Hodonín
12 : 25
29.5. 09:30
OS025
Hodonín - Uherské Hradiště
16 : 13
17.5. 16:30
OS024
Hodonín - Zlín
7 : 5
14.5. 09:00
OS020
Veselí n.M. - Hodonín
5 : 15
7.5. 09:30
OS017
Hodonín - Zora Olomouc
15 : 10
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
10.4. 10:15
OS002
Zora Olomouc - Hodonín
23 : 11
9.4. 10:00
OS009
Zlín - Hodonín
12 : 11
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
6.11. 10:45
OE029
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
6.11. 09:30
OI029
Hodonín - Zlín "A"
6 : 17
30.10. 09:00
OI027
Velká n.V. - Hodonín
7 : 15
23.10. 11:15
OI022
Kunovice - Hodonín
9 : 21
16.10. 09:30
OI021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 6
9.10. 09:00
OI017
Holečkova - Hodonín
10 : 15
2.10. 00:00
OI014
Zlín "A" - Hodonín
17 : 8
28.9. 09:00
OI002
Hodonín - Holečkova
15 : 6
18.9. 09:30
OI007
Hodonín - Kunovice
13 : 7
11.9. 09:00
OI006
Veselí n.M. - Hodonín
13 : 11
Další
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
18 : 12
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
26 : 7
video
online
Uherské Hradiště - Litovel
17 : 4
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
245 : 56
20
2
Uherské Hradiště
10
7
0
3
148 : 96
12
3
Žeravice
10
6
0
4
142 : 160
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
140 : 155
8
5
Otrokovice
10
2
1
7
95 : 164
5
6
Litovel
10
0
1
9
63 : 202
1
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
95
Monika Bajerová
SK Žeravice
56
Simona Dostálová
DHK Litovel
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
5
Monika Bajerová
SK Žeravice
5
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
8
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
6
Kamila Olšinová
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.