Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Marian Šupík
Mateřský klub
HK Hodonín
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.3.2013
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.6. 17:00
LJ045
Bohunice - Hodonín
6 : 21
29.5. 13:45
LJ041
Třebíč - Hodonín
9 : 18
29.5. 12:30
LJ056
Hodonín - Třebíč
22 : 9
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
14.11. 09:00
LJ023
Hodonín - Měnín
25 : 8
6.11. 14:00
LJ015
Bohunice - Hodonín
13 : 23
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Divize starších žaček
5.5. 16:30
OM017
Hodonín - Měnín
36 : 4
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 12:30
OS030
Žeravice - Hodonín
12 : 25
29.5. 09:30
OS025
Hodonín - Uherské Hradiště
16 : 13
17.5. 16:30
OS024
Hodonín - Zlín
7 : 5
14.5. 09:00
OS020
Veselí n.M. - Hodonín
5 : 15
7.5. 09:30
OS017
Hodonín - Zora Olomouc
15 : 10
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
10.4. 10:15
OS002
Zora Olomouc - Hodonín
23 : 11
9.4. 10:00
OS009
Zlín - Hodonín
12 : 11
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
6.11. 10:45
OE029
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
6.11. 09:30
OI029
Hodonín - Zlín "A"
6 : 17
30.10. 09:00
OI027
Velká n.V. - Hodonín
7 : 15
23.10. 11:15
OI022
Kunovice - Hodonín
9 : 21
16.10. 09:30
OI021
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 6
9.10. 09:00
OI017
Holečkova - Hodonín
10 : 15
2.10. 00:00
OI014
Zlín "A" - Hodonín
17 : 8
28.9. 09:00
OI002
Hodonín - Holečkova
15 : 6
18.9. 09:30
OI007
Hodonín - Kunovice
13 : 7
11.9. 09:00
OI006
Veselí n.M. - Hodonín
13 : 11
Další
Předchozí kola
podzim-odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Luhačovice
31 : 21
video
online
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
video
online
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
277 : 143
20
2
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
218 : 200
12
3
Luhačovice
10
5
0
5
233 : 247
10
4
Hranice
10
4
1
5
200 : 202
7
5
Napajedla
10
3
1
6
200 : 228
7
6
Sokol HC Přerov
10
1
0
9
162 : 270
2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
81
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
73
Jakub Koryčan
Sokol HC Přerov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
7
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
18
Daniel Czyz
TJ Cement Hranice
16
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.