Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.7.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
15.5. 13:00
AB078
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
10.5. 19:00
AB118
Karviná jun. - N.Veselí
25 : 22
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
10.4. 10:00
AB112
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
3.4. 15:00
AB105
Karviná jun. - Košutka
35 : 26
26.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná jun.
21 : 17
19.3. 13:00
AB092
Karviná jun. - Jičín "B"
28 : 20
16.3. 18:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
5.12. 13:00
AB057
Karviná jun. - Chodov
27 : 31
28.11. 16:30
AB052
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
7.11. 13:00
AB035
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
24.10. 17:00
AB026
Jičín "B" - Karviná jun.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 13:00
AB013
Karviná jun. - Kostelec n.H.
43 : 27
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
1.liga starších dorostenců
30.4. 16:00
AG123
Kopřivnice - Karviná
27 : 32
28.11. 14:30
AG052
N.Veselí - Karviná
27 : 29
14.11. 16:30
AG039
Talent Plzeň - Karviná
25 : 29
24.10. 15:00
AG026
Jičín - Karviná
36 : 31
2.10. 14:00
AG012
Dukla - Karviná
29 : 37
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN065
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
2.liga žen M
30.4. 18:00
AT087
Karviná - Olomouc
22 : 25
16.4. 18:30
AT113
Karviná - Bohunice
35 : 23
2.4. 16:30
AT100
Karviná - Kunovice
32 : 28
27.3. 15:00
AT074
Karviná - Měnín
45 : 7
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.